2. přípravné utkání FK Krnsko - SK Skalsko

FK Krnsko "A" - SK Skalsko 2:1 (2:0)

Branky: Hötzel M., Křováček A.
Sestava

Novák J./Kůrka P. - Tvaroh Pe., Hötzel M., Šotka P. - Šulc M. - Křováček A. (Vocásek T.), Šotka D., Sobalík J., Hötzel J. - Firický J. - Hötzel T.

Druhé přípravné utkání se vyvíjelo mnohem lépe, než předchozí, ale nakonec skončilo naprosto stejným výsledkem.

První poločas byl více méně v naší režii a Skalsko hrozilo z ojedinělých protiútoků a rohových kopů. Během první pětačtyřicetiminutovky se nejprve krásnou ranou z 25ti metrů prosadil M. Hötzel. A za několik minut poté si připsal svůj premiérový gól za A mužstvo čerstvě dvacetiletý A. Křováček ml. Branku mu na hlavu posadil výstavním centrem D. Šotka. Do konce poločasu jsme si vytvořili ještě několik šancí, ale tentokrát již žádná gólem neskončila.

Druhá půlka byla zpočátku ještě celkem dobrá, ale cca po deseti minutách jako bychom přestali hrát. Skalsko mělo rázem převahu a zatlačilo nás do defenzívy. Z tlaku soupeře pramenily i naše chyby a navíc branka znamenající snížení na 2:1. Další gólovou pohromu jsme však nedovolili, a tak utkání skončilo hubeným vítězstvím našich barev.

Příští týden pokračuje zimní příprava dle následujícího plánu:

Úterý 10.2.2015 16:30 – 17:30 – hřiště Jizerní Vtelno

Čtvrtek 12.2.2015 16:30 – 17:30 – hřiště Jizerní Vtelno

Sobota 15.2.2015 10:30 – 12:30 – UMT Benátky n/Jiz (sraz 9:00 Kocanda/9:30 Benátky)