FK KRNSKO B - Kochánky 3:1 (1:0)

26.03.2015 19:32

Naše B mužstvo nastoupilo po dlouhé zimní přestávce ke svému prvnímu mistrovskému utkání. Kádr se přes zimu moc nezměnil. Jedině snad návrat kvalitního útočníka Michala Zdražila. V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas. Naši kluci měli přece jenom více brankových příležitostí, ale míč ne a ne skončit v síti soupeře. Když to viděl jeden z obránců hostí tak po pěkném centru do vápna zavěsil hlavou přesně k levé tyči a golman hostí byl bezmocný. Ve druhém poločase jsme již přebrali otěže utkání jenom my. Po sérii neproměněných šancí se po průniku do vápna trefil křížnou střelou k levé tyči Tomáš Hötzel a byl tak odměněn za svůj bojovný výkon. Potom se prosadil po samostatném úniku na brankaře i hrající trenér Paras. Utkání se přeci jenom trochu zamotalo když hosté snížili střelo z dálky a snížili na 3:1. Potom bylo naše mužstvo trochu zakřiknuté, ale projevila se větší kvalita našich kluků a zdárně dovedli utkání ke třem bodům. Tím jsme se v tabulce posunuli před Kochánky. Celé mužstvo zaslouží pochvalu za bojovný výkon. Příští víkend přivítáme sousedy z Horek tak doufáme v podporu našicha fanoušků v dalším utkání.