23.05.2011 16:36

FK Krnsko "A" - SK Bezno-Sovínky "A" 4:0 (3:0)

Branky: 2x Hötzel J., Šotka D., Vízek V.

Sestava: Novák J. - Brzák T.(70. Hofman J.), Tvaroh Pe.(K), Sobalík J., Soumar M. - Šotka D., Uhlík M., Míchal V., Šotka P. - Hötzel J.(65. Janata M.), Vízek V. (75. Vlasák V.)

Vždy velice bojovná a napínavá utkání se známými hráči z Bezna se v této sezóně poněkud zjednodušila v náš prospěch. U Bezenských dochází k přebudování kádru a ke generační obměně. Nicméně i nevýzazný soupeř nám zpočátku utkání poměrně silně zatápěl. Vytvořil si dvě vyložené šance, které s vypětím všech sil likvidoval brankář J. Novák, přičemž mu pomohla i štěstěna, jelikož hosté z ostrého úhlu netrefili prázdnou branku. My jsme se navzdory tomu dostali díky dvěma brankám J. Hötzela velice rychle do vedení, což otupilo Bezenské snažení. Vedení mohlo být výraznější kdyby V. Vízek nasměroval svou hlavičku přesněji a nerozezněl pouze tyč, nebo kdyby J. Hötzel proměnil penaltu, nařízenou po faulu na P. Šotku. Poločasové skóre ještě zvýšil na 3:0 svým desátým gólem v sezóně D. Šotka.

Druhý poločas byl ve znamení zahazování našich šancí. V. Vízek nastřelil po rychlé akci P. a D. Šotkových druhou tyč v zápase, ale nakonec smůlu přeci jen protrhl a konečně i on rozvlnil síť za brankářem Kamešem. Skóre 4:0 nemuselo být konečné, ovšem ani velká šance M. Janaty po precizně zahraném rohovém kopu M. Soumarem, ani příležitost J. Hofmana již výsledek neměnily.

Bezno jsme přehráli stejným rozdílem jako na podzim a upevnili si tak třetí místo v tabulce.

FK Krnsko "B" - Sokol Žerčice 6:0 (4:0)

Branky: Hötzel J., Šulc M., Brzák T., Parastiuk J., Vízek V., Vlastní

Sestava: Holan J. - Janata M., Škornička P.(K)(70. Horna J.), Mráz J., Šulc V. - Brzák T.(80. Šulc J.), Šulc M., Hötzel J., Brzák O.(65. Beneš M.) - Vízek V., Parastiuk J.