B mužstvo soupeřilo s Chotětovem i počasím!

27.08.2011 17:00

Sokol Chotětov – FK Krnsko “A“ 4:2 (1:1)

Branky:  Vlastní, Šulc Jiří

Sestava: Stýskal J. - Steklý L., Škornička P.(K) (60. Horna J.), Mráz J., Šulc V. - Beneš M. (75. Kroupa D.), Šulc M., Kunst O., Hötzel J. - Hötzel T. (80. Šulc J.), Parastiuk J.

V sobotu odpoledne přestalo náhle po parném týdnu fungovat letní počasí a strhla se několika hodinová dešťová “přeháňka“. Naše mužstvo v tomto termínu zavítalo na půdu nedalekého Chotětova s vidinou dobrého vstupu do soutěže.

V utkání, jehož začátek byl mírně pozdržen, převzali od úvodu iniciativu domácí a nedovolili nám téměř nic. Všechny přihlížející tedy překvapila vedoucí branka, kterou si po prvním rohovém kopu dali domácí sami. Za záda bezmocného brankáře si centr vrazili na přední tyči stojící dezorientovaní obránci. Šťastné vedení však nevydrželo dlouho. Po několika šancích a kvalitních zákrocích brankáře Stýskala naše obrana nevydržela nápor a kapitulovala. V poločasové přestávce bylo tedy skóre vyrovnané 1:1.

Druhý poločas začal opět převahou domácích, kteří se gólově prosadili hned 2x. Těsně před koncem zahodil domácí útočník vyloženou šanci, což nám mohlo ještě pomoci ve zvratu skóre.  Po následující akci, kterou založil a ještě nebezpečně zakončil J. Hötzel, se totiž k odraženému balónu dostal J. Šulc a snížil na rozdíl jediné branky. Domácí však drama rychle odvrátili a vstřelili ještě jednu branku.