Béčko úspěšné i podruhé!!!

05.04.2011 00:05

V druhém kole jsme zavítali na hřiště velmi nepříjemného soupeře. Kropáčova Vrutice se sice nachází ve spodní části tabulky, ale za podpory domácích fanoušků dokáží obrat o body většinu soupeřů.  Avšak svou pověst obávaného soupeře nepotvrdili. Od první minuty jsme Kropáčovku přehrávali a vytvářeli si šance. Nicméně první branky jsme se dočkali až v 45. minutě, když ukrytou střelu Martina Šulce propustil domácí brankář za svá záda. Do druhé půle jsme nastoupili vlažně a soupeř nás málem potrestal, míč z brankové čáry uklízel Tomáš Brzák. Nepovedenou desetiminutovku jsme přečkali a po zbytek zápasu jsme opět dominovali. Druhou branku přidal Pepa Hotzel po samostatném nájezdu na brankáře. Naše mužstvo si nadále vytvářelo velké množství šancí a dokonce 4x nastřelilo tyč, ale žádná útočná akce již brankou neskončila. Výsledek 0:2 je však více než potěšující a dodává nám velké sebevědomí do dalších utkání.