27.03.2011 17:30

FK Krnsko "B" - Sporting MB 3:2 (0:1)

Branky - 2x Hötzel J., Kunst O.

Sestava: Stýskal J. - Steklý L. (46. Vlasák. V.), Škornička P. (K), Mráz J., Janata M. (46. Šulc V.) - Brzák T., Kunst O. (70. Šulc J.), Šulc M., Brzák O. - Hötzel J., Hötzel T.

Po podzimní části se B-mužstvo krčí na poslední příčce v tabulce s pouhými třemi body a bude mít co dělat, aby se ve 3. třídě udrželo i pro příští sezónu. A tak nám nezbývá nic jiného, než bodovat v každém zápase. Na úvod nám los přidělil přijatelného soupeře ze Sportingu. Potřeba zisku bodů poznamenala naší hru více, než si kdokoliv z nás před zápasem připouštěl.  Díky velkému štěstí a střelecké neproduktivitě útočníků soupeře jsme v poločase prohrávali pouze 0:1. V druhé půli z nás spadla nervozita a soupeře jsme zatlačili do defenzívy. Vyrovnání obstaral Ondřej Kunst, který střelou k tyči zpoza vápna překonal brankáře hostí. Branku na 2:1 přidal z přímého kopu Pepa Hotzel, když obstřelil špatně stojící zeď. O zvýšení náskoku na 3:1 se postarali oba již zmínění hráči. Ondřej Kunst z přímého kopu naservíroval míč na hlavu Pepy Hotzela a ten ho uklidil přímo do šibenice. I přes mírné komplikace v závěru utkání, které přinesla korigující branka soupeře po školácké chybě v obraně, jsme tři body uhájili a vykročili tak úspěšně do jarní části sezóny.